• Telefon: 603 059 044
  • Skuteczne odchudzanie, wczasy odchudzające nad morzem Jastrzębia Góra

Zabiegi relaksacyjne

Zabiegi dla osób przemęczonych, zestresowanych, zabieganych, pozbawionych energii. Ich zadaniem jest: zrelaksowanie, odzyskanie utraconej energii, przywrócenie skórze utraconego blasku.

 

MASAŻ KAMIENIAMI

Zabieg kamieniami ma dobroczynny wpływ na mięśnie , układ krwionośny,  limfatyczny i nerwowy. Ciepłe bazaltowe kamienie powodują rozluźnienie napięcia mięśni, uspokojenie, łagodzą objawy stresu, przywracają  prawidłowy przepływ energii w organizmie. Korzystnie wpływają na skórę poprawiając jej elastyczność i jędrność.

Działanie zabiegu:

  • zmniejszenie napięcia i bólu mięśni
  • usprawnienie wydalania toksyn z organizmu
  • relaksacja organów wewnętrznych
  • rozproszenie fizycznych i psychicznych blokad
  • dobroczynne działanie na układ krwionośny i limfatyczny –ułatwia odpływ krwi  żylnej zmniejszając opór w tętnicach, ułatwia pracę serca.

 

MASAŻ ABHYANGA

Delikatny masaż ciała z zastosowaniem ciepłych, leczniczych olejków. Masaż wykonywany jest w miękki i rytmiczny sposób. Służy odprężeniu, redukuje stres, karmi ciało, wpływa na poprawę snu, poprawia wygląd skóry.

 

MASAŻ UDVARTANA

Masaż, przy którym stosuje się proszki, pasty z ziół zmieszane z olejkami ayurvedyjskimi.  Pobudza krążenie krwi, wygładza nierówności  skóry – działa jak peeling. Stosowany jest w kuracjach odchudzających, likwidacji zmian cellulitowych, chorobowych zmianach skórnych, nadmiernej potliwości i przypadłościach reumatycznych. Skutecznie usuwa z organizmu szkodliwe toksyny, wzmacnia układ mięśniowy, nadaje skórze zdrowy wygląd.

 

 

 

NEWSLETTER

Jeżeli chcieliby Państwo regularnie otrzymywać informacje o ofertach i promocjach w naszym ośrodku prosimy o podanie adresu mailowego.

 

e-mail:
Zły adres email
Zapisz