• Telefon: 603 059 044
  • Skuteczne odchudzanie, wczasy odchudzające nad morzem Jastrzębia Góra

Atrakcje

Polskie wybrzeże posiada nie tylko piękne plaże, wspaniałe morze, ale także szereg atrakcji turystycznych, wśród których znajdują się:


Latarnia w RozewiuLatarnia Morska Rozewie o największym zasięgu na wybrzeżu oraz zabytkowym reflektorem wyposażonym w soczewkę Fresnela, w pełni działająca i dostępna dla zwiedzających

 

 


Zamek w RzucewieZamek w Rzucewie urzekający neogotyckim stylem i tajemniczym położeniem u skrzyżowania alei lipowej i kasztanowej, zabytek a jednocześnie działający hotel i restauracja emanuje świetnością godną obejrzenia.

 


Bunkry w JastarniBunkry w Jastarni, będące nie lada atrakcją dla fanów militariów, historii, jak i wojskowych fortyfikacji, polecane zwiedzeniu zwłaszcza dzięki swojemu położeniu wprost na plaży, odnowione i zagospodarowane stanowią świetną atrakcję turystyczną okolicy.

 


Wieża w Gniewinie - Kaszubskie OKOKaszubskie Oko w Gniewinie, czyli kompleks rozrywkowo przyrodniczy z wieżą widokową, która z pewnością jest gratką dla lubiących podziwiać okolicę z wysokości, atrakcyjności ośrodkowi dodaje niezwykła wieża uformowana tak by z lotu ptaka sprawiała wrażenie ludzkiego oka.

 


Fokarium w Helu, jako przyrodnicza placówka badawczo-edukacyjna przyciągająca całe rodziny, w fokarium można podziwiać zarówno foki przebywające w ośrodku tymczasowo, jak i wystawy naukowe.


Wieża widokowa w Domu RybakaWieża widokowa w Domu Rybaka we Władysławowie umożliwiająca podziwianie panoramy Półwyspu Helskiego aż z dwóch poziomów wysokości (42 i 63 metrów), jej atutów jako atrakcji turystycznej dodaje umiejscowienie w samym centrum miasta.

 


Basen w ośrodku Cetniewo oraz kompleks rekreacyjny wraz ze spa i pakietem zabiegów odnowy biologicznej dla wszystkich aktywnych to doskonałe miejsce, zwłaszcza na niepogodę, kompleks oferuje basen sportowy jak i liczne wodne atrakcje ze zjeżdżalnią włącznie.


Aleja Gwiazd Sportu będąca pierwszą tego rodzaju aleją w Polsce, zapoczątkowana przez Jerzego Szczepankowskiego przy współpracy z burmistrzem Władysławowa, powstała w 2000 roku i dedykowana jest przede wszystkim polskim sportowcom olimpijskim i nie tylko, corocznie w alei tryumfuje od kilku do kilkunastu sportowców różnych dyscyplin.

 

NEWSLETTER

Jeżeli chcieliby Państwo regularnie otrzymywać informacje o ofertach i promocjach w naszym ośrodku prosimy o podanie adresu mailowego.

 

e-mail:
Zły adres email
Zapisz